Oficjalna strona Uks Orlik Darłowo
 
Klub
Strona główna
Aktualności
Drużyna
Kodeks zawodnika
Kontakt
Kadra
Sztab szkoleniowy
Treningi
Informacje
Nabór
Galeria
 
 

Witamy na stronach internetowych Uczniowskiego Klubu Sportowego ORLIK
w Darłowie.

AKTUALNOŚCI

Dodano: 2017-09-19

WAŻNE - BUDŻET OBYWATELSKI

 

👌 Mam zaszczyt poinformować, że zgłosiliśmy 3 projekty ( na 3 można głosować:)) do budżetu obywatelskiego na 2018 rok:)
Każdy głos jest ważny i zapraszamy do głosowania!!!
Razem możemy to zrobić:)
Z jednego adresu IP ( urządzenia ) można oddać 5 głosów.
https://www.darlowo.pl/bo2018/
Dotyczy oczywiście mieszkańców Naszego Darłowa:)
👉Mini boisko sportowe.
Wymiary tego mini boiska to 10 na 15 metrów. Jest to mobilne miejsce do rozgrywania imprez sportowych w szerokim zakresie ( piłka nożna, siatkówka, koszykówka, mini hokej). Charakteryzuje się bardzo łatwym montażem i równie łatwym demontażem po zakończeniu imprezy. W stanie złożonym zajmuje niewiele miejsca. Jest bardzo bezpieczne. Dzieci są odgrodzone i zabezpieczone specjalną siatka.
Mini boisko ze względu na swoja funkcjonalność jest bardzo przydatne przy okazji dużych imprez rekreacyjnych. Ale główną jego zaletą jest możliwość użycia go w małych, lokalnych festynach i piknikach. Będzie bardzo przydatne dla osiedlowych Zarządów społecznych, gdyż może być instalowane na każdym podłożu i w każdym miejscu. Jest komplementarne i nie ma potrzeby specjalnie przygotowywać miejsce do jego montażu. Może być instalowane na placach, trawnikach, terenie ziemistym czy na powierzchniach utwardzonych.
Boisko mobilne zdecydowanie ubogaci każda imprezę organizowaną w mieście, da możliwości do bardzo bezpiecznego oddania się sportowej pasji, szczególnie dzieciom.
Prosimy,oddajcie swój głos na nasza propozycję: Boisko mobilne. Przyda się Wam i Waszym dzieciom.
👉Dlaczego warto zagłosować na projekt „ Boisko do Beach Soccera”?
1.Promuje on kulturę, sport i miejsce, w którym jest zlokalizowane.
2. Jest miejscem spotkań dzieci i młodzieży w okresie letnim. Mogą z niego korzystać ludzie w różnym przedziale wiekowym.
3. Nawierzchnia piaskowa jest najmniej kontuzjogenna ze wszystkich nawierzchni sportowych.
4. Daje doskonałe efekty korekcyjne przy wszystkich wadach postawy i w okresie rehabilitacji po urazach.
5. Filozofią Beach Soccera jest pozytywny styl życia połączony z czystą, sportową rywalizacją na boisku.
6. Uprawianie piłki nożnej plażowej jest najtańszym dla uczestnika sposobem na zdrowe spędzenie czasu.
7. Także koszt budowy i utrzymania takiego boiska jest minimalny w stosunku do innych aren rywalizacji sportowej.
8. Boisko do Beach Soccera będzie doskonałym uzupełnieniem mającego powstać w kompleksie Sportowa 1 Centrum Rozrywki i Rekreacji. Znacznie poszerzy proponowaną ofertę.
9. Bez kosztowo ( PZPN) pozwala na organizacje zawodów Beach Soccera na poziomie ligowym i międzynarodowym, co przyczyni się do promocji Darłowa.
10. Miejscowi przedsiębiorcy mogą wykorzystać takie boisko do poszerzenia swojej oferty turystycznej w stosunku do klubów zajmujących się Beach Soccerem.
Właśnie dlatego warto poprzeć ten projekt. Prosimy o głos.
Trybuny mobilne!!!
👉Projekt Trybuny Mobilne jest dla naszej społeczności strategicznie ważny. Dlaczego?
To bardzo proste. Mobilna trybuna na 156 miejsc może być wykorzystywana właściwie z każdej okazji. Może to być impreza sportowa, może uroczystość rocznicowa, estradowa, może to być koncert. Będzie przydatna w każdej z powyższych i wielu innych okazjach.
Będzie znakomitym uzupełnieniem istniejących trybun na Stadionie miejskim- szczególnie w kontekście boisk trawiastych. W przypadku imprez na Rynku Miejskim da możliwość, szczególnie osobom starszym na pełny komfort i uczestnictwo w nich. Podobnie jako uzupełnienie widowni podczas koncertów i występów estradowych. Coraz więcej festynów ma miejsce na darłowskiej Wyspie łososiowej- mobilna trybuna może tam stanąć w ciągu kilku godzin. Nasze imprezy towarzyszące Festiwalowi Media i Sztuka łącznie z kompleksem boisk plażowych- chwila i..komfort z oglądania. Można je rozkładać w mniejszych panelach, na co zwracamy szczególna uwagę Zarządom Osiedli. Uroczystości religijne i rocznicowe- nie ma problemu bolących nóg.
Największym kapitałem takiej mobilnej trybuny jest fakt,ze ludzie starsi, o czym już wspomnieliśmy będą mogli w spokoju i komforcie należnym ich wiekowi być uczestnikami wszelkiej maści imprez organizowanych w naszym mieście.
Bardzo prosimy, w trosce o naszych rodziców i dziadków poprzyjcie ten projekt. Projekt Trybuny Mobilnej.
👌 Głosowanie potrwa do 30 września. Dostępne są dwie formy głosowania: elektroniczna i papierowa.
Elektroniczna karta do głosowania znajduje się na www.budzet.darlowo.pl oraz www.darlowo.pl
Papierowa karta do głosowania jest dostępna w Urzędzie Miejskim w Darłowie (w godzinach pracy urzędu) oraz w Terminalu Pasażerskim (poniedziałek -piątek w godzinach: 10.00-18.00).
W przypadku braku dostępu do Internetu, istnieje możliwość skorzystania z komputera i oddania głosu w punktach konsultacyjnych:
Urząd Miejski w Darłowie, Plac Tadeusza Kościuszki 9, pokój nr 8, od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7:00 do 15:00, zaś w piątek od 7:00 do 14:00,
Terminal Pasażerski, ul. Kotwiczna 14, od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00.
https://www.darlowo.pl/bo2018/

 

 
Sponsorzy
rhinosport
 
 
 
Licznik odwiedzin: 383725
 
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY ORLIK DARŁOWO

Polecamy: OBOZY SPORTOWE NAD MORZEM